Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

getsix Szczecin Sp. z o.o.O firmie

getsix Szczecin Sp. z o.o.

Storrady-Świętosławy 1a

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych

  • Administrowanie dokumentacją personalną

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS i PFRON

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych

  • Rozliczanie czasu pracy

  • Przygotowywanie zaświadczeń i niezbędnych zestawień z zakresu obsługi kadrowo - płacowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac – min. 2 lata

  • Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustaw o podatku dochodowym

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy własnego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, programu Płatnik, mile widziana znajomość Microsoft Dynamics NAV

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pakiet indywidualnych świadczeń medycznych

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Perspektywę dalszego rozwoju

Wymagane dokumenty:

1) Curriculum vitae

2) Podpisane oświadczenia dotyczące przetwarzania danych osobowych zgodnie ze wzorem poniżej ogłoszenia