Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

AGENCJA ZATRUDNIENIA KS SERVICE

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie procesów kadrowo – płacowych

  • współpraca z GUS, ZUS, US

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową pracowników

  • znajomość systemu klasy ERP - mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z 15-letnim stażem na rynku pracy

  • konkurencyjne wynagrodzenie ustalone z Tobą indywidualnie podczas spotkania

  • elastyczne godziny pracy

  • pracę w małym i zgranym zespole, który zawsze służy wsparciem :)

  • świetną lokalizację - znajdziesz nas w samym centrum Szczecina!

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

KONTAKT TELEFONICZNY

2

ROZMOWA REKRUTACYJNA

3

WYPEŁNIENIE DOKUMENTÓW

Zapraszamy do aplikowania - z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie 😊

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Przewiń do profilu firmy