Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Grupa „EOL Prawo Podatki Księgowość” z siedzibą w Szczecinie

  • 3 Maja 30, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

3 Maja 30

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej powierzonych Klientów

  • sporządzanie umów o pracę i umów cywilno-prawnych

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników, zleceniobiorców, osób z powołania

  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS

  • sporządzanie deklaracji podatkowych

  • sporządzanie deklaracji PFRON, SOD

  • sprawozdawczość do GUS

  • współpraca z Urzędem Skarbowym, ZUS i innymi instytucjami

  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby Klientów

  • bieżąca komunikacja i współpraca z Klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia, zarządzanie itp.)

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i rozwiązywania problemów

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • komunikatywność, otwartość i predyspozycje do pracy zespołowej

  • praktyczna znajomość programu Optima i Płatnik

  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • wsparcie merytoryczne zespołu podatkowego i prawnego

  • wsparcie rozwoju zawodowego: szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • dofinansowanie do szkoleń

  • elastyczny czas pracy

O nas

Grupa „EOL Prawo Podatki Księgowość” z siedzibą w Szczecinie to grupa spółek zajmujących się obsługą księgową, prawną i doradztwem podatkowym. Grupa należy do wiodących podmiotów w zachodniopomorskim prowadzących obsługę podatkowo-prawną przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Jest jednym z największych podmiotów zajmującym się doradztwem podatkowym w regionie.