Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

PARTYDECO SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czesława Piskorskiego 11

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa obejmująca prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników,

  • prowadzenie akt osobowych pracowników,

  • sporządzanie list płac i prowadzenie dokumentacji płacowej,

  • przygotowywanie sprawozdań, deklaracji i rozliczeń z ZUS, US, GUS, PFRON, PPK,

  • prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy,

  • sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,

  • obsługa formalności związanych z zatrudnieniem i zakończeniem stosunku pracy,

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego,

  • zarządzanie benefitami pracowniczymi,

  • legalizacja pobytu i pracy pracowników nie będących obywatelami UE,

  • sporządzanie raportów i zestawień dotyczących zatrudnienia,

  • codzienne wsparcie organizacji w zakresie informacji dotyczących prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac w firmach zatrudniających powyżej 150 osób,

  • znajomość programu Płatnik oraz systemów kadrowo-płacowych – warunek konieczny,

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętność prawidłowej interpretacji zmian,

  • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,

  • doskonała organizacja pracy i chęć do udzielania wsparcia pracownikom w zakresie kadrowo-płacowym,

  • biegła znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia

  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia zależne od zakresu obowiązków, osiąganych rezultatów i doświadczenia

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie, która jest europejskim liderem w swojej branży

  • Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie pozostałych członków zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

PartyDeco to działający na ponad 70 rynkach importer i producent dekoracji. Zatrudniamy ponad 250 osób, a nasza sprzedaż rośnie z roku na rok o ok. 30%. Jesteśmy liderem w branży i korzystamy z nowoczesnych systemów zarządzania i technologii.

Przewiń do profilu firmy