Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

HISERT POLSKA sp. z o.o.

  • Zapadła 8d, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Zapadła 8d

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej

  • naliczanie i sporządzanie listy płac

  • przygotowywanie umów o pracę, umów zleceń, świadectw pracy

  • sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PIT

  • ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji

  • obsługa dodatkowych świadczeń socjalnych: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny i sportowy, PPK, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w pracy w dziale kadr, mile widziane również w zakresie naliczania wynagrodzeń

  • bardzo dobra znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • znajomość procedur dot. zatrudniania cudzoziemców

  • znajomość programu kadrowo-płacowego: Płatnik

  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność, samodzielność i skrupulatność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Działalność HISERT obejmuje obszary produkcji oraz handlu e-commerce – obecnie ofertę firmy tworzą marki odzieżowe, których wspólną cechą jest najwyższa możliwa jakość. Kupując nasze produkty, klient ma pewność, że kupuje produkt bezpieczny, lokalny, wytworzony w duchu Fair Trade. Działamy lokalnie, materiały sprowadzając wyłącznie z Europy i tutaj też sytuując sam proces produkcji.

HISERT to odpowiedzialna firma, której marki mają jak najlepiej służyć, możliwie największemu gronu odbiorców. Zabiegamy o ich zadowolenie, dając poczucie spokoju o jakość i uczciwość wybieranych przez nich produktów.

Przewiń do profilu firmy