Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Klient Pracuj.pl

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników oraz zleceniobiorców Spółki

  • Naliczanie wynagrodzeń zasadniczych, premii oraz pozostałych dodatków

  • Prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień lekarskich, badań okresowych, szkoleń BHP

  • Sporządzanie deklaracji, raportów oraz zestawień w ramach obowiązujących przepisów oraz wytycznych wewnętrznych

  • Dbałość o najwyższą jakość usług dostarczanych pracownikom i menedżerom

  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu usprawnienie i usystematyzowanie pracy działu

  • Bliska współpraca z kadrą zarządzającą, wsparcie merytoryczne w zagadnieniach kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów kadrowo-płacowych dla firm zatrudniających powyżej 150 osób

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Doskonałe kompetencje interpersonalne, umiejętność przekazywania informacji

  • Pozytywne nastawienie do pracowników i współpracowników

To oferujemy

  • Pracę w firmie, dla której największą wartością są Ludzie

  • Świetną atmosferę oraz wsparcie zespołu

  • Wiele ciekawych projektów i wyzwań, w których będziesz aktywnie uczestniczyć

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Bezpłatna nauka języków obcych online

  • Preferencyjne warunki na produkty firmowe

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą