Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

BJB SERVICES Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i rozwiązywanie umów cywilnoprawnych
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych wraz z elementami headhuntingu
  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników w ZUS
  • Aplikowanie o zezwolenia na pracę
  • Zgłaszanie do urzędu pism o "nie/-uchylenie" zezwoleń na pracę
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych w formie papierowej i elektronicznej
  • Zbieranie list obecności, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac i rachunków
  • Przygotowywanie odpowiednich dokumentów do ZUS, US, GUS, PFRON itp

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podanym stanowisku
  • Znajomość programu PŁATNIK
  • Samodzielność i chęć do nauki
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zatrudnianiu cudzoziemców - mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w systemie typu ERP - mile widziana

To oferujemy

  • Praca na pełen etat
  • Zarobki w zależności od umiejętności i formy zatrudnienia: 3500 6000 PLN Netto
  • Przyuczenie do nowego stanowiska
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Pracę w super zespole w rodzinnej atmosferze
  • Pracę w Szczecinie z możliwością częściowej pracy zdalnej
  • dla zainteresowanych darmowy kurs języka angielskiego
  • Wdrożenie i pracę w łatwym oraz przyjaznym programie typu ERP (HRappka)

O nas

BJB Serevices Sp. z o.o. jest szczecińską firmą zajmującą się outsourcingiem spawaczy i monterów z Azji

Specjalista ds. Kadr i Płac, Szczecin