Specjalista ds. kadr i płac

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży budowlanej, zatrudniającej ok. 150 pracowników, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Świnoujście, nr ref: SA/07/2022

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo - płacowa pracowników Spółki

  • Przygotowywanie i weryfikacja prawidłowości naliczeń listy płac dla różnych form zatrudnienia (umowy o pracę, umowy zlecenie – w tym obcokrajowcy)

  • Realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US, GUS, PFRON, PPK

  • Analiza danych z zakresu kadr, płac oraz kosztów pracy - tworzenie raportów, sprawozdań i rekomendacji zmian w obszarach wymagających usprawnienia

  • Doradztwo i wsparcie dla Zarządu i pracowników w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych

  • Monitorowanie zmian w prawie i ich implementacja

  • Miejsce pracy: Świnoujście przed przeprawą promową od strony Szczecina

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość przepisów: prawa pracy, ZUS, świadczeń socjalnych

  • Znajomość zagadnień księgowo-podatkowych - mile widziana

  • Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych oraz Excel’a

  • Samodzielność

Pracodawca oferuje

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Bardzo dobre warunki finansowe

  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (2 dni home office, 3 dni w biurze)

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, prowadzimy szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Przewiń do profilu firmy