Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Kruszywa SKSM S.A.

Tartaczna 9

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji i obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy, obsługa umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń i zasiłków ZUS,

  • rozliczanie i ewidencja czasu pracy zatrudnionych pracowników ,

  • dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji dla ZUS, US, PFRON, GUS, PPK,

  • prowadzenie spraw związanych z pozyskiwaniem pracowników tymczasowych,

  • obsługa ZFŚS,

  • rozliczanie delegacji służbowych pracowników,

  • opracowywanie analiz kadrowo-płacowych, raportów i prezentacji,

  • zarządzanie procesami rekrutacyjnymi i benefitami pracowniczymi,

  • koordynacja projektów szkoleniowych online i stacjonarnych, organizacja eventów pracowniczych,

  • prowadzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez media społecznościowe, intranet oraz pozostałe kanały komunikacyjne [newslettery, plakaty, foldery, infografiki].

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatkowych, dotyczących legalizacji zatrudnienia cudzoziemców,

  • doświadczenie w obsłudze programów kadrowo – płacowych oraz programu Płatnik,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, sumienności, zaangażowanie i dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność obsługi mediów społecznościowych.

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,

  • znajomość programu Insignum Kadry Płace,

  • znajomość języków obcych,

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej i stale rozwijającej się firmie z wieloletnią tradycją,

  • pewne wynagrodzenie i premie dostosowane do stanowiska pracy uzależnione od jakości wykonywanej pracy i osiąganych rezultatów ,

  • rozbudowana oferta ZFŚS , prywatna opieka medyczna, kasa zapomogowo-pożyczkowa, imprezy firmowe, dedykowane zniżki dla pracowników, szkolenia i kursy, dofinansowanie do nauki języków,

  • świętujemy Barbórkę

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Kruszywa SKSM S.A. to czołowy producent kruszyw budowlanych na terenie północno-zachodniej Polski. Spółka od kilku dekad zapewnia wysokiej jakości surowiec, uczestnicząc w realizacji lokalnych inwestycji i pomagając budować region.

Przewiń do profilu firmy