Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Klient Pracuj.plO firmie

  • Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • pracodawca nie wymaga CV

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy
  • Naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne)
  • Sporządzanie listy płac
  • Sporządzanie deklaracji i formularzy rozliczeniowych do ZUS i US
  • Aktualizacja danych pracowników w systemie Enova

Wymagania pracodawcy

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość systemu Enova
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy, odpowiedzialność, umiejętność współpracy z zespołem

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę na pełny etat (po 6 miesiącach na czas nieokreślony)
  • Pracę w dużej firmie o ugruntowane pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Godziny pracy od 8 do 16
  • Po okresie wdrożenia pracę w systemie częściowo zdalnym (2 dni w tygodniu pracy w biurze)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Specjalista ds. kadr i płac, Szczecin