Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

TRANS POLONIA S.A.O firmie

  • Tczew
    Tczew, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • prowadzenie sprawozdawczości w zakresie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS itp.
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej
  • obsługa programu kadrowo-płacowego
  • rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne firmy, rozliczeń podatkowych Spółki i indywidualnych pracowników oraz zaświadczeń dla pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej
  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy
  • determinacja w pogłębianiu wiedzy
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych oraz przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych,
  • bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel

Mile widziane

  • znajomość zagadnień związanych z zatrudnianiem kierowców oraz doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzeń kierowców

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwość długofalowej współpracy
  • możliwość realnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w pozytywnym zespole i przyjaznym środowisku
  • dodatkowe świadczenia, w tym kartę Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Ubezpieczenie zdrowotne

Grupa Trans Polonia

to lider w branży logistyki międzynarodowej z siedzibą w Tczewie specjalizujący się w przewozach płynnych surowców. Jesteśmy jednym z czołowych dostawców wysoko specjalistycznych usług logistycznych w Europie Środkowej.

Jak wygląda rekrutacja?

  • liczą się dla nas Twoje kwalifikacje i uprawnienia oraz chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności
  • wyślij nam swoje CV
  • po przeanalizowaniu wszystkich informacji rekruter zaprasza na spotkanie osoby wybrane do kolejnego etapu
  • otrzymasz informację zwrotną bez względu na naszą decyzję
  • gratulacje! Podpisujemy umowę i witamy na pokładzie :-)

Specjalista ds. kadr i płac, Tczew