Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

FOLGA S.A.O firmie

FOLGA S.A.

Grudziądzka 110-114

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie administracji kadrowo-płacowej;

  • Sporządzanie dokumentacji dot. nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy;

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, prowadzenie rozliczeń z ZUS,GUS, US;

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, rozliczanie urlopów, zwolnień lekarskich, nadgodzin;

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach z zakresu PDOF, ZUS oraz Kodeksu Pracy oraz ich wdrażanie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Udokumentowane kilkuletnie (minimum 3 letnie) doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac;

  • Wiedzy związanej ze znajomością prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych oraz naliczania płac zgodnie z przepisami prawa podatkowego;

  • Samodzielność, terminowość, dokładność;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy wielozadaniowej;

  • Mile widziana znajomość programu Enova 365 oraz Płatnik.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat, na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w zgranym, otwartym zespole;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży HR.

FOLGA S.A.

Folga S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rekrutacji i pracy tymczasowej. Rekrutujemy pracowników tymczasowych oraz wykwalifikowanych specjalistów z różnych branż - spożywcza, usługowa, metalowa, motoryzacja, budowlana. Naszym priorytetem jest zapewnienie satysfakcji i wysokiej jakości usług zarówno naszym pracownikom jak i klientom, z którymi współpracujemy.

KRAZ: 21018

W związku z dynamicznym rozwojem firmy MKG Consulting poszukujemy do zespołu pracownika na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy