Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

TZMO SAO firmie

TZMO SA

Stanisława Żółkiewskiego 20/26

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa kadrowo-płacowa spółek Grupy TZMO,

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej,

  • kontrola rozliczenia czasu pracy pracowników,

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,

  • współpraca z ZUS i Urzędami,

  • przygotowywanie raportów, statystyk, zestawień na potrzeby Zarządu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe licencjackie/magisterskie, lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ekonomiczne),

  • doświadczenie w obszarze kadrowo-płacowym,

  • znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • skrupulatność, samodzielność, odpowiedzialność za swoją pracę,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • ukończony kurs kadrowo-płacowy lub studia podyplomowe w tym obszarze.

To oferujemy

  • środki ochrony i bezpieczne warunki pracy,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami,

  • benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, dostęp do karnetu sportowego, oferta wypoczynkowa, PPE, dofinansowanie do przedszkoli, żłobków).

TZMO SA

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Przewiń do profilu firmy