Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Taurus Ochrona

  • Lubicka 53, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lubicka 53

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń z umowy o pracę i umów cywilno-prawnych i przygotowanie listy płac

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów zgłoszeniowych do ZUS

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem, przebiegiem i zakończeniem stosunku pracy

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników i teczek zleceniobiorców

  • Prowadzenie ewidencji wszelkich rodzajów czasu pracy i urlopów pracowników

  • Przygotowywanie odpowiedzi na pisma komorników i kontrolowanie zajęć komorniczych u pracowników i zleceniobiorców

  • Przygotowywanie różnego rodzaju list, zestawień i raportów

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie minimum dwóch lat w samodzielnej obsłudze płacowej i kadrowej

  • Posiadasz bardzo dobrą praktyczną znajomość zagadnień płacowych, podatkowych, ubezpieczeniowych i prawa pracy

  • Znasz dobrze pakietu MS Office

  • Jesteś osobą dokładną i rzetelną

  • Jest osobą samodzielną i terminową

  • Potrafisz pracować pod presją czasu

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Enova będzie dodatkowym atutem

  • Potwierdzony udział w szkoleniach, konferencjach, webinarach związanych z tematyką kadrowo-płacową będzie mile widziany

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość pracy w komfortowym biurze w centrum Torunia, z wygodnym dojazdem

  • Uczestnictwo w szybkim rozwoju firmy

  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze

  • Możliwości rozwoju i wdrażania swoich pomysłów

  • Profesjonalne wdrożenie i dużą dawkę wiedzy na temat naszej branży

  • Pracę w zespole ludzi, którzy naprawdę lubią to, co robią

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • karta sportowa

Taurus Ochrona to wiodąca marka w branży ochrony w zakresie innowacji. Działając na rynku od 30 lat, świadczymy usługi w zakresie ochrony fizycznej, monitoringu, konwojowania i zabezpieczania floty.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do naszego zespołu!

Dołącz do Nas! Czekamy na Twoje CV