Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

REMEDY

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń

  • rejestracja i aktualizacja danych pracowników i zleceniobiorców w systemie kadrowo-płacowym Enova

  • sporządzanie umów, zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, rachunków do wynagrodzeń

  • sporządzaniem deklaracji i sprawozdań ZUS, US, GUS jak również kontakt z tymi urzędami

  • przygotowywanie analiz dla zarządu

  • kompletacja dokumentów pracowniczych oraz wprowadzanie i kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP

  • aktywny udział w tworzeniu i optymalizacji procesów oraz narzędzi

Nasze wymagania

  • masz za sobą kilkuletnie doświadczenia zdobyte w kadrach i/lub płacach

  • samodzielnie naliczasz wynagrodzenia i pracujesz w programie Płatnik oraz Enova

  • charakteryzuje Cię dokładność, systematyczność i konsekwencja

  • masz umiejętność analizy procesów oraz inicjujesz zmiany i usprawnienia

  • bardzo dobrze posługujesz się programem Excel

  • masz doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzeń pracowników delegowanych za granicę - świetnie

  • uczestniczyłaś/ -eś we wdrożeniu / usprawnianiu programu kadrowo-płacowego – to również Twój dodatkowy atut

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • jasny zakres decyzyjności, dużą samodzielność w działaniu oraz przestrzeń na realizowanie własnych pomysłów

  • pracę w spłaszczonej strukturze

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • moc wyzwań i szansę na awans 😉

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

  • szkolenia

  • grupowe ubezpieczenie

REMEDY

Mamy pracę dla tych, którzy szukają jej już dzisiaj, ale możemy też zarekomendować Twoją kandydaturę w przyszłych procesach. Rekrutację prowadzimy w sposób jak najmniej angażujący. Nie oznacza to, że nie weryfikujemy Twoich kompetencji i dopasowania do wymogów stanowiska, po prostu robimy to optymalnie i skutecznie.

Siła i sukces naszego Klienta wynika min. z potencjału jego pracowników. Jeśli chcesz dołączyć do zgranego zespołu - wyślij nam swoje CV.

Przewiń do profilu firmy