Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

PRYWATNA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA NOWAK & NOWAK - sp. z o.o.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa na zastępstwo
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby z doświadczeniem, która w ramach zastępstwa na minimum rok, przejmie obowiązki specjalisty ds. kadr i płac w naszej przychodni.
  • Zapewniamy elastyczny czas pracy – dostosowany do możliwości czasowych kandydata – praca u nas może być twoją dodatkową – wtedy ustalimy taki zakres zadań, aby był możliwy do realizacji, ale możemy zatrudnić Cię również w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Podstawa zatrudnienia – umowa o pracę lub umowa zlecenie – dogadamy się!
  • Godziny pracy – do uzgodnienia – nie ma znaczenia czy będziesz dostępny przed czy też po południu.
  • Dostosujemy też wynagrodzenie do posiadanych kwalifikacji oraz ustalonego zakresu zadań.
  • Minimalny zakres zadań, który chcemy, abyś dla nas wykonywał to:
  • Sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
  • Prowadzenie ewidencji nieobecności w tym: urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji,
  • Monitorowanie terminów badań profilaktycznych pracowników oraz szkoleń zakresu BHP,
  • Sporządzanie zgłoszeń, rozliczeń i raportów do ZUS, US, PFRON, GUS, PPK,

Nasze wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, które pozwoli na swobodne wykonywanie obowiązków.

To oferujemy

Poza w/w udogodnieniami związanymi z formą zatrudnienia oraz czasem pracy, można u nas przystąpić do ubezpieczenia grupowego, skorzystać z karty MultiSport oraz otrzymać atrakcyjne świadczenie urlopowe.

Specjalista ds. kadr i płac, Toruń