Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

L& P Sp. z o.o.

Bulwar Filadelfijski 11

Rybaki

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców

  • Sporządzanie zgłoszeń i deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS i dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy itp.)

  • Dokonywanie rozliczeń kadrowo-płacowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.)

  • Wystawianie wymaganych z przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników

  • Raportowanie, sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych

  • Bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Pracy, PDOF, ZUS, PFRON''

  • Monitorowanie zmian w przepisach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, jak i umów zleceń

  • Minimum 2-lata doświadczenia zawodowe na stanowisku związanym z obsługą w zakresie kadr i płac

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, samodzielność

  • Umiejętność interpersonalna i komunikatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność przetwarzania dużej ilości danych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, wiedzy i umiejętności,

  • Przyjazną atmosferę w pracy