Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

TECHNICZNI.PL sp. z o.o.

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Do  centrali naszej firmy ,poszukujemy kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisku:

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • prowadzenie spraw z zakresu kadr płac- w tym również pracowników delegowanych do pracy za granicą w obrębie UE.
  • obsługa programu kadrowo-płacowego,
  • monitorowanie i rozliczanie czasu pracy,
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
  • sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS,PFRON),
  • bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych mających wpływ na wynagrodzenia i benefity,

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności programów Excel oraz Power Point) oraz programu Płatnik,
  • mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu analiz i raportów kadrowo-płacowych,
  • samodzielności i umiejętności efektywnego planowania własnej pracy,
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i zaangażowania,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne, długotrwałe zatrudnienie.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku- min. 2 lata,
  • wykształcenie kierunkowe- mile widziane,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności programów Excel oraz Power Point) oraz programu Płatnik, oraz innych programów kadrowych np. Optima.
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i zaangażowania
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę od pon. do pt. w godzinach od 08:00-do 16:00

Ogłoszenie archiwalne