Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

PRYWATNA SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA NOWAK & NOWAK - sp. z o.o.

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kluczowe zadania:

  • Samodzielne prowadzenie wszystkich procesów z obszaru kadr i płac,
  • Sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,
  • Obsługa umów cywilnoprawnych,
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
  • Prowadzenie ewidencji nieobecności w tym: urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji,
  • Monitorowanie terminów badań profilaktycznych pracowników oraz szkoleń zakresu BHP,
  • Rozliczanie podróży służbowych,
  • Sporządzanie zgłoszeń, rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS, MZ, PPK,
  • Współpraca z NFZ w zakresie kadr,
  • Sporządzanie niezbędnych w obszarze kadr i płac regulaminów, zarządzeń, procedur,
  • Monitorowanie zmian legislacyjnych dotyczących spraw kadrowo – płacowych,

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów dotyczących systemu ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomość programu PŁATNIK,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w placówce medycznej;
  • Mile widziana znajomość systemu Optima Comarch,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego zdobywania informacji, bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na zastępstwo
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i doświadczenia
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, karty Benefit, świadczenia urlopowe)

Ogłoszenie archiwalne