Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1328 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Tuchom (pow. kartuski), pomorskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów firmy Interplastic - www.interplastic.pl poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: Tuchom (pow. kartuski)
    nr ref. SPEC/KADR/CHW

    Wymagania:

    • Trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Znajomość programu Płatnik, Optima – Kadry i Płace;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o PFOF;
    • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne;
    • Dokładność, staranność, dobra organizacja czasu pracy;
    • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

    Obowiązki

    • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy;
    • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy;
    • Naliczanie i księgowanie wynagrodzeń;
    • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z ustawą;
    • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy;
    • Nadzorowanie terminowości przeprowadzenia szkoleń BHP  i  wykonania badań lekarskich;
    • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT,  PFRON oraz GUS;
    • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS;
    • Rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych pracowników;
    • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń.

    Oferujemy

    • Umowę o pracę;
    • Pracę w firmie produkcyjno-handlowej o 30 letniej ugruntowanej pozycji na rynku;
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania;
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania z podaniem nr ref. SPEC/KADR/CHW

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".