Oferta pracy

Kompania Piwowarska

Specjalista ds. Kadr i Płac

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 01 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie danych niezbędnych do rozliczenia list płac

  • naliczanie wynagrodzeń i świadczeń ZUS dla pracowników oraz umów cywilnoprawnych

  • prowadzenie rozliczeń w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych

  • obsługa Płatnika – część zgłoszeniowa i rozliczeniowa

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanych ze stosunkiem pracy

  • weryfikacja ewidencji czasu pracy

  • weryfikacja poprawności druków i wniosków dot. absencji (np. L4, wnioski urlopowe, urlop opieka),

  • wprowadzanie danych do systemu SAP

  • udzielanie informacji i wyjaśnień pracownikom z zakresu podstawowych zagadnień prawa pracy i naliczanych świadczeń

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie,

  • min. 3 letnie doświadczenie w samodzielnym rozliczaniu płac pracowników

  • znajomość prowadzenia kadr w firmie obsługującej ok. 500 pracowników

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia dokumentacji pracowniczej

  • praktyczna znajomość przepisów w zakresie rozliczania wynagrodzeń i świadczeń z ZUS oraz prawa pracy i zasad dot. rozliczania czasu pracy

  • dobra znajomość obsługi programu Płatnik oraz MS Office (Word, Excel)

  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • znajomość systemu SAP

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w zróżnicowanym i doświadczonym zespole

  • możliwość zdobycia doświadczeń w firmie działającej w strukturach międzynarodowych

  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, deputat piwny i wiele innych korzyści

KOMPANIA PIWOWARSKA SKUPIA TRZY BROWARY O WIELOLETNIEJ HISTORII: TYSKIE BROWARY KSIĄŻĘCE (ROK ZAŁOŻENIA - 1629), BROWAR DOJLIDY W BIAŁYMSTOKU (1768) I LECH BROWARY WIELKOPOLSKI W POZNANIU (1895). TO W NICH WARZYMY NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE PRZEZ POLAKÓW PIWA, MIĘDZY INNYMI: ŻUBRA, TYSKIE, LECHA, DĘBOWE, REDD'SA ORAZ KOLEKCJĘ SPECJALNOŚCI KSIĄŻĘCEGO. SPRAWDZONE RECEPTURY, NATURALNE SKŁADNIKI, NIESKAZITELNA CZYSTOŚĆ W NASZYCH BROWARACH A PRZEDE WSZYSTKIM UMIEJĘTNOŚCI DOŚWIADCZONYCH PIWOWARÓW - TO WSZYSTKO SPRAWIA, ŻE WARZONE PRZEZ NAS PIWA SĄ CENIONE W POLSCE I ZA GRANICĄ. JAKO FIRMA ODPOWIEDZIALNA SPOŁECZNIE TROSZCZYMY SIĘ O LUDZI I ŚRODOWISKO WOKÓŁ NAS. REALIZUJĄC STRATEGIĘ „POSTAW NA PIWO” PROMUJEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ I UMIARKOWANIE W SPOŻYWANIU ALKOHOLU, SZKOLIMY SPRZEDAWCÓW, OSZCZĘDZAMY WODĘ I ENERGIĘ, WSPIERAMY ROZWÓJ NASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH I ANGAŻUJEMY SIĘ W WOLONTARIAT. MAMY ZASZCZYT BYĆ SPONSOREM WIELU LOKALNYCH KLUBÓW SPORTOWYCH, WSPIERAJĄC DYSCYPLINY TAKIE, JAK PIŁKA NOŻNA, PIŁKA RĘCZNA, HOKEJ CZY ŻUŻEL.

Przewiń do profilu firmy