Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

DRUKARNIA PIGA. PL sp. z o.o.

  • Przemysłowa 68, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przemysłowa 68

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie akt osobowych pracowników

  • przygotowywanie pełnej dokumentacji kadrowej (umowy, świadectwa pracy, wypowie-dzenia, aneksy)

  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS (w tym ZUS IWA)

  • sporządzanie deklaracji do PFRON i US oraz raportów do GUS

  • rozliczanie czasu pracy

  • praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń i sporządzania list płac

  • przygotowywanie przelewów z wynagrodzeniami dla pracowników

  • sporządzanie deklaracji rocznych PIT-11, PIT-4R, itd.

  • wystawianie zaświadczeń pracownikom

  • wprowadzanie i rozliczanie w systemie absencji pracowników (urlopy, zwolnienia choro-bowe, itp.)

  • rozliczanie umów cywilnoprawnych

  • obsługa zajęć komorniczych

  • sporządzanie raportów i analiz z powierzonego obszaru

  • organizacja i prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • archiwizowanie dokumentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ZUS, PDOF, PFRON, ZFŚS

  • bardzo dobra znajomość programu PŁATNIK i GRATYFIKANT (warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość prowadzenia dokumentacji kadrowej

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym (powyżej 100 osób)

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

  • rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności EXCEL)

  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale księgowości

  • mile widziana znajomość programu SUBIEKT (program do obsługi sprzedaży)

To oferujemy

  • umowę o pracę, w firmie znajdującej się w fazie intensywnego wzrostu

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • pracę w zgranym zespole, który jest nastawiony na wdrażanie zmian

  • możliwość rozwoju osobistego

  • kartę multisport i ubezpieczenie grupowe

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Drukarnia PIGA.pl Sp. z o.o., to prężnie rozwijająca się firma, specjalizująca się w projektowaniu i wytwórstwie artykułów dekoracji wnętrz oraz druku akcydensowym. Szeroko rozbudowane kanały sprzedaży, własny park maszynowy, wykwalifikowany personel oraz doskonała jakość produktów i obsługi, pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Mamy przyjemność eksportować produkty do przeróżnych zakątków świata, a nasze artykuły dekoracyjne rozświetlają wnętrza m.in. w USA, Brazylii, Nowej Zelandii, Australii, czy Japonii.

Nasze przedsiębiorstwo w 2020 roku, zostało wyróżnione w rankingu Financial Times 1000, jako jedno z najszybciej rozwijających się w Europie!

Przewiń do profilu firmy