Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac – umowa na zastępstwo

PDC Logistics Sp. z o. o.O firmie

  • Kablowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PDC Logistics Sp. z o. o.

Kablowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa płacowo-kadrowa pracowników oraz osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych;

  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych;

  • Obliczanie zasiłków chorobowych i innych zasiłków ZUS oraz administrowanie dokumentacją zasiłkową;

  • Obsługa zajęć komorniczych;

  • Doradztwo dla pracowników i kadry menedżerskiej w zakresie wynagrodzeń, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego;

  • Sporządzanie deklaracji i raportów na potrzeby ZUS, GUS, PFRON, US;

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne;

  • Obsługa PPK;

  • Obsługa systemu dofinansowań i refundacji do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Min. 3-letnie doświadczenie przy obsłudze płacowej pracowników (w firmach pow. 200 pracowników);

  • Dobra znajomość przepisów z zakresu naliczania wynagrodzeń, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego oraz ochrony danych osobowych;

  • Praktyczna znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);

  • Samodzielność, rzetelność, terminowość, otwartość na środowisko zmiany, wysokie poczucie odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań;

  • Umiejętność ustalania priorytetów, podejmowania decyzji i egzekwowania ich realizacji;

  • Wysoka kultura osobista, serdeczność i umiejętność budowania relacji z pracownikami.

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy;

  • Ciekawe zadania i możliwość do przejmowania inicjatywy;

  • Dofinansowanie do studiów;

  • Dofinansowanie do prawa jazdy kat. A;

  • Bonus świąteczny;

  • Zniżka na produkty firmowe - 35%.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

PDC to centrum dystrybucji części i akcesoriów do Motocykli, Motocrossów oraz Skuterów Śnieżnych zlokalizowane w Parku Panattoni w Szczecinie-Załomiu. Należymy do szwedzkiego potentata e-commerce – Pierce AB. Z tego nowoczesnego magazynu o powierzchni 37 000 m2 wysyłamy ponad 150 000 różnych artykułów i ponad 1,7 miliona paczek rocznie do naszych klientów na całym świecie.

W 2018 roku uruchomiliśmy centrum eksperckie w Baltic Business Park w Szczecinie. Nasz multidyscyplinarny zespół jest częścią prawdziwie europejskiej organizacji i ściśle współpracuje z zespołami w naszych oddziałach w Szwecji i Hiszpani, aby zapewnić doskonałą ofertę produktów i obsługę klienta.

Przewiń do profilu firmy