Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac w Biurze Rachunkowym

WISE WAY BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.O firmie

5 0006 000 brutto / mies.
  • 3 Maja 5
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

WISE WAY BUSINESS SERVICES SP. Z O.O.

3 Maja 5

Dąbrowa Górnicza

Poszukiwana osoba dołączy do Działu Usług Księgowych, który świadczy usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz usługi kadrowo płacowe dla klientów Biura. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało naliczanie wynagrodzeń i prowadzenie administracji kadrowo-płacowej klientów.

Zakres obowiązków

Kompleksowe prowadzenie spraw kadrowo-płacowych klientów biura m.in.:

  • kalkulacja wynagrodzeń,
  • prowadzenie administracji kadrowej klientów,
  • przygotowywanie raportów, zestawień, deklaracji ZUS, PIT, PFRON

Wymagania

  • minimum 4 lat doświadczenia w pełnej obsłudze spraw kadrowo-płacowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • dobrej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych
  • praktycznej znajomości programu Płatnik oraz programu do naliczania wynagrodzeń
  • dobrej organizacji i umiejętności pracy
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • komunikatywność
  • zaangażowania

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość samorozwoju i zdobycia cennego doświadczenia poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie (5.000 - 6.000 zł brutto)
  • przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne