Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Wanaty (pow. częstochowski), śląskie
  • Specjalista
  • 07.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości technik zamocowań w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej.  Naszą wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy naszym pracownikom – ich wiedzy, doświadczeniu oraz zapałowi do pracy.

    Obecnie w związku z intensywnym rozwojem i otwarciem nowego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
    Miejsce pracy: Wanaty koło Częstochowy

    Oferujemy

    ciekawą pracę i rozwój w firmie
    o ugruntowanej pozycji na rynku
    i dynamicznie rozwijającą się
    stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
    możliwość rozwoju oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    pakiet benefitów pozapłacowych m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne itp.
    dużą samodzielność w działaniu
    i udział w ciekawych projektach
    …oraz bardzo dobrą atmosferę
    w pracy i szansę na realizację Twoich pomysłów!
    wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

    Główne zadania:

    • pełna obsługa kadrowo – płacowa pracowników
    • przygotowywanie umów, zaświadczeń i niezbędnych dokumentów kadrowych
    • kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac
    • sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS, PFRON
    • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
    • wprowadzanie danych do systemu kadrowo – płacowego Enova
    • rozliczanie benefitów i świadczeń z ZFŚS
    • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • samodzielności, dokładności i dobrej organizacji pracy
    • zaangażowania w zadania i doskonalenie procesu
    • komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole
    • sprawnej obsługi Płatnik, pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze Enova

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"