Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

WARWIN S.A.O firmie

  • Warka
    Warka, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna rekrutacja pracowników do spółki w tym prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych ,
  • prowadzenie procesu zatrudnienia pracowników w tym: zakładanie i aktualizacja akt osobowych, sporządzanie umów o pracę, aneksów, zaświadczeń ,
  • aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy, w szczególności obsługa rejestratora czasu pracy
  • przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo-płacowych
  • naliczanie i księgowanie wynagrodzeń w systemie ,
  • opracowywanie i aktualizacja regulaminów oraz procedur
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP,
  • analizowanie przepisów i śledzenie zmian

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Umiejętność skutecznej rekrutacji
  • znajomość programu Płatnik,
  • znajomość programu kadrowo-płacowego Comarch Optima będzie atutem
  • dobra znajomość systemów czasu pracy,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Mile widziane doświadczenie w księgowaniu dokumentów

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

Specjalista ds. kadr i płac, Warka