Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Vistra PolandO firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac

  • Prowadzenie ewidencji wszelkich rodzajów czasu pracy i urlopów pracowników

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych

  • Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów zgłoszeniowych do ZUS

  • Przygotowanie raportów zbiorczych / zarządczych na potrzeby księgowości i zarządu

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w paroma projektami jednocześnie

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu polskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Enova

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę całkowicie zdalną

  • Rozwój zawodowy: kompleksowe zadania, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń, np. w SKWP

  • Jasna ścieżka kariery

  • Dobra atmosfera: pomocny zespół i kierownictwo

  • Dobrze skomunikowana lokalizacja w centrum miasta

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Vistra Poland

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 80 biurach na całym świecie pracuje ponad 5000 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Przewiń do profilu firmy