Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Solenerga Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Solenerga to szybko rozwijająca się, ogólnopolska firma. Specjalizujemy się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Bogata oferta firmy jest uzupełniana przez magazyny energii, stacje ładowania pojazdów, pompy ciepła oraz systemy klimatyzacji.

Wyróżnia nas wysoka jakość wykonania, kompleksowa obsługa klienta, nowoczesne systemy sprzedażowe i narzędzia pracy. Jesteśmy również pionierem a zarazem liderem sieci franczyzowej w branży OZE. Nasza sieć obejmuje już 15 salonów sprzedaży w tej formule i wciąż się rozwija.

www.solenerga.pl

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Opis Stanowiska

  • przygotowanie i rozliczanie listy płac zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie i nadzór nad dokumentacją personalną
  • aktualizacja danych w systemie kadrowym
  • ewidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich itd.
  • sporządzanie deklaracji podatkowych w tym: ZUS, GUS, PFRON, PPK
  • kontakt z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
  • tworzenie monitorowanie i aktualizowanie, we współpracy z zarządem, wewnętrznych regulaminów
  • sporządzanie raportów płacowych na potrzeby Zarządu
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik
  • przygotowanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość Symfonii Kadry i Płace
  • praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • kompetencje: samodzielność, komunikatywność, terminowość, systematyczność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • pracę w firmie pozwalającą na profesjonalny rozwój
  • samodzielne stanowisko
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • dobrą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne