Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

MKM SupportO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
MKM SUPPORT
DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY
NR CERTYFIKATU 5406

W imieniu naszego Klienta – międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na rynku finansowym - poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku
Specjalista ds. kadr i płacNumer ref.: Nr referencyjny: MKM 17/2021/KP

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będą należały m.in.:

  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac;
  • sporządzanie deklaracji i formularzy związanych z rozliczaniem wynagrodzeń do ZUS, US, PFRON;
  • zgłaszanie i wyrejestrowanie pracowników w ZUS;
  • prowadzenie akt pracowników;
  • sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników;
  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;
  • bieżąca aktualizacja danych pracowników w systemie kadrowo-płacowym;
  • bieżąca obsługa spraw pracowniczych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac;
  • bardzo dobra znajomość programu Excel, Word;
  • dobra znajomość j. angielskiego (B2);
  • znajomość programu Comarch Optima – mile widziana.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia;
  • świetną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest MKM Support Maria Odorowicz (ul. Oboźna 7, lok. 32, 00-332, Warszawa), moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę MKM Support Maria Odorowicz ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332, Warszawa).””

Dodatkowa informacja dla Kandydatów:
Administratorem danych osobowych kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Maria Odorowicz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą MKM Support Maria Odorowicz, ul. Oboźna 7 lok. 32, 00-332, Warszawa. Kandydatom przysługuje prawo wglądu do treści przetwarzanych danych osobowych oraz żądania ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne