Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Accace Advisory Sp. z o.o. O firmie

  • Cybernetyki 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Accace Advisory Sp. z o.o.

Cybernetyki 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników zatrudnianych przez Klientów Accace – firm zagranicznych i krajowych;

  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz w administrowaniu aktami osobowymi pracowników;

  • Samodzielne sporządzanie list płac dla klientów spółki;

  • Samodzielne prowadzenie administracji kadrowej zgodnie z zakresem umów serwisowych;

  • Sporządzanie korespondencji, sprawozdań, raportów i deklaracji do instytucji zewnętrznych (US,GUS,PFRON, komornik);

  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik oraz korekt dokumentów ZUS;

  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy;

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;

  • Przygotowywanie zaświadczeń do ZUS jak RP7, Z3;

  • Przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo-płacowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widziane o profilu administracyjnym, ekonomicznym; ZZL;

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy w dziale kadrowo-płacowym;

  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova365 min.2 lata;

  • Znajomość przepisów: prawa pracy, w tym ewidencji czasu pracy, ubezpieczeń społecznych;

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną codzienną komunikacje z klientami;

  • Znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook);

  • Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie konsultingowej i outsourcingowej;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Home Office;

  • Język angielski w trakcie pracy i na koszt pracodawcy;

  • Karta Multisport finansowana przez pracodawcę;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Pracę w młodym, dynamicznym i zaangażowanym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Szukasz wyzwań i możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej? Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju międzynarodowej grupy konsultingowej? Aplikuj na stanowisko TAX CONSULTANT i dołącz do zespołu Tax Advisory.

Przewiń do profilu firmy