Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

PIEKARNIE LUBASZKA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz akt osobowych

  • Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy

  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych

  • Naliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych oraz zasiłków związanych z rodzicielstwem

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, monitorowanie terminów szkoleń BHP oraz badań lekarskich

  • Sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, PFRON oraz sprawozdań GUS, PPK

  • Sporządzanie raportów oraz zestawień kadrowo-płacowych

  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS)

  • Ewidencjonowanie i weryfikowanie dok związanych z dodatkowym ubezpieczeniem

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)

  • Praktyczną znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych

  • Doświadczenie w sporządzaniu i składaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

  • Znajomość programu PŁATNIK

  • Znajomości obsługi komputera (MS Office, w tym Excel min. średniozaawansowany)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość przepisów dot. zatrudniania cudzoziemców ( warunek konieczny)

  • Rzetelność, dbałość o szczegóły, terminowość, zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji - lubimy się szkolić;

  • Pracę w zespole który sobie pomaga;

  • Codziennie na śniadanie świeże pieczywo;