Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

innogy Polska S.A.O firmie

innogy Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Warszawa

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej, oraz carsharingu. W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Poznaj zadania jakie zadania dla Ciebie mamy!

  • administrowanie danymi kadrowymi w systemie SAP HR (wprowadzanie i aktualizowanie danych),
  • pełna obsługa dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, rozwiązania umów o pracę, świadectwa pracy, zaświadczenia, itp.)
  • naliczanie wynagrodzeń i sprawdzanie naliczeń na liście płac
  • naliczenie zasiłków z tytułu Ubezpieczenia Społecznego, składek ZUS
  • rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, wystawianie PIT-ów
  • rozliczanie i weryfikacja czasu pracy, delegacji, wydatków służbowych
  • rozliczanie osób oddelegowanych

Idealnie do nas pasujesz jeśli:

  • bardzo dobrze znasz program SAP HR - warunek konieczny
  • masz bardzo dobrą, praktyczną znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • masz 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • masz wykształcenie min. średnie
  • dobrze znasz Pakiet Office, w tym program Excel
  • znasz zasady rozliczania harmonogramów czasu pracy
  • jesteś otwarta/y na zmiany
  • cechuje Cię kreatywność i innowacyjność

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • dwie premie
    w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe
    dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników
    i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego
    i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

Prosimy o dostarczenie CV w języku polskim i angielskim.

Ogłoszenie archiwalne