Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Audyt Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja całości procesów kadrowo-płacowych we współpracy z obsługiwanymi podmiotami,

  • obsługa płacowa obsługiwanych podmiotów oraz współpraca z Zarządami obsługiwanych podmiotów,

  • sporządzanie umów o pracę i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem obsługiwanych podmiotów,

  • sporządzanie i przekazywanie zgłoszeń, deklaracji ZUS oraz innych dokumentów związanych z ubezpieczeniami społecznymi,

  • ewidencja czasu pracy pracowników (m.in.: rozliczanie czasu pracy, godzin nadliczbowych, urlopów, naliczanie wynagrodzeń),

  • sporządzanie list płac,

  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS,

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących zatrudnienia i płac,

  • nadzór nad pracownikami odpowiedzialnym za sprawy kadrowe,

  • przygotowywanie oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych,

  • bieżące monitorowanie i wdrażanie zmian w przepisach prawa pracy,

  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby Zarządu Spółki,

  • współpraca z urzędami i organami kontroli,

  • tworzenie i aktualizacja regulaminów wewnętrznych,

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • współpraca w zakresie zarządzania benefitami pracowniczymi,

  • rozwiązywanie bieżących spraw pracowników w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych.

  • bieżącą współpracę z Zarządami obsługiwanych podmiotów,

  • stała współpraca z Doradcami Podatkowymi , Biegłymi Rewidentami, Radcą Prawnym

Nasze wymagania

  • min. 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • podstawowej znajomości zasad księgowych oraz przepisów podatku dochodowego od osób fizycznych, prawnych i VAT,

  • dobrej znajomości przepisów dotyczących prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych,

  • dobrej znajomości nowoczesnych programów kadrowo – płacowych a w szczególności Enova 365,

  • doświadczenia we wdrażaniu nowoczesnych systemów informatycznych w zakresie płac i kadr,

  • doświadczenia w prowadzeniu ksiąg handlowych – mile widziane,

  • bardzo dobrej znajomości obsługi MS Office, w szczególności Excel,

  • pracy pod presją czasu oraz w środowisku zmiany,

  • samodzielności i elastyczność w działaniu,

  • umiejętności samodzielnego organizowania pracy,

  • wysokiej kultury osobistej, uczciwości i dyskrecji,

  • znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w firmie zajmującej w rankingach w Polsce czołowe miejsca,

  • pracę w gronie Biegłych Rewidentów, Radców Prawnych, Doradców Podatkowych

  • satysfakcjonujące i motywujące wynagrodzenie,

  • stałe comiesięczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • dodatkowe benefity ( pakiet medyczny Enelmed i inne)

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę, dla zainteresowanych – umowa o współpracy lub zlecenia.

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Audyt Sp. z o.o.

Jesteśmy Grupą Kapitałową, jedną z największych firm doradczych w Polsce, od kilkudziesięciu lat utrzymującą czołową pozycję na polskim rynku. Zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym, badaniem sprawozdań finansowych oraz outsourcingiem finansowo – księgowym.

Jako firma doradcza otrzymujemy liczne nagrody i wyróżnienia.

Nasz zespół to kadra licząca ponad 180 osób.

Wiemy, jak ważne są nowe wyzwania zawodowe, przy zachowaniu równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Staramy się zapewnić takie warunki pracy, aby rozwój zawodowy był motywacją do rozwoju wraz z Firmą, z zachowaniem równowagi potrzeb w życiu osobistym i zawodowym. Jeżeli chcesz się rozwijać, to nasza firma jest właśnie tym miejscem.

W związku z realizacją nowych projektów, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy