Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

PL.2012+ sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,

  • Przygotowywanie i rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

  • Rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich,

  • Nadzorowanie terminowości przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń BHP,

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,

  • Rozliczenie benefitów,

  • Sporządzanie raportów i deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON i PPK,

  • Przygotowywanie raportów i analiz związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniem.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze naliczania wynagrodzeń,

  • Znajomość przepisów w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Enova, Płatnik oraz pakietu Microsoft Office,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista,

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,

  • Wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzeniu w powierzone obowiązki,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności jak i zaangażowania w pracę,

  • Świadczenia socjalne przysługujące od momentu rozpoczęcia pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla Ciebie i Twoich bliskich,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia w AVIVA,

  • Bardzo dobre warunki pracy w prestiżowej lokalizacji przy stacji Metro Stadion Narodowy,

  • Bezpłatny parking.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV, list motywacyjny), klikając: Aplikuj.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się z wybranymi osobami.

Informujemy, iż rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające następującą kaluzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PL.2012+ Sp. z o.o., w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Europejskiego i Rady (UE) 2016/679

z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.