Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Mac Auditor Spółka z o.o.O firmie

  • Obrzeżna 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mac Auditor Spółka z o.o.

Obrzeżna 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej Klientów Mac Auditor. Nasi Klienci to podmioty z różnych branż, o różnych profilach działalności, stosujący różne rozwiązania softwarowe, komunikujący się w języku polskim. Do każdego z klientów podchodzimy w sposób indywidualny, co oznacza ścisłą współpracę, ale również wiele ciekawych wyzwań w codziennej pracy. Istotna jest dla nas samodzielność w prowadzeniu spraw pracowniczych i budowanie partnerskich relacji z klientami poprzez profesjonalną komunikację w sprawach HR i płacowych. Praca będzie odbywała się pod nadzorem merytorycznym kierownika działu i przy wsparciu asystentów. Doceniamy inwencję w działaniu, zaangażowanie w rozwój rozwiązań usprawniających działanie zespołu.

Nasze wymagania

  • znajomość prawa pracy, dokonywanie rozliczeń z ZUS, US, PFRON,

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku 2-3 lata,

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe oraz ukończone kursy z obszaru kadr i płac),

  • znajomość różnych form zatrudniania oraz praktyczna umiejętność rozliczania tych umów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • terminowość,

  • dokładność,

  • zdolności organizacyjne.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej preferowanej formie,

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju,

  • dodatkowe benefity (abonament medyczny, karnet sportowy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Firma Mac Auditor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika do Działu Outsourcingu Usług Kadrowo-Płacowych. Praca będzie świadczona w siedzibie firmy lub w siedzibie klienta.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe oczekiwania

  • umiejętność swobodnego poruszania się w programach kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość programów CDN Optima Kadry i Płace, Enova,

  • praktyczna znajomość MS Excel,

  • umiejętność pracy z wieloma zadaniami naraz,

  • doświadczenie w biurze rachunkowym lub firmie świadczącej usługi outsourcingowe będą dodatkowym atutem, ale nie są bezwzględnie wymagane.