Oferta pracy

specjalista ds. kadr i płac

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, rozwijającego się biura rachunkowego, poszukujemy specjalisty ds. kadr i płac. Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu, pracować w centrum Warszawy - aplikuj.

specjalista ds. kadr i płacNumer ref.: /50/05/2021/AŁ/70333

zadania

  • Prowadzenie administracji personalnej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem/zwalnianiem pracowników (umowy, aneksy, opisy stanowisk, świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu)
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym
  • Przygotowywanie danych na potrzeby naliczania płac oraz naliczanie płac
  • Doradztwo z zakresu prawa pracy zarówno dla managerów jak i pracowników
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy
  • Monitorowanie terminowości badań okresowych medycyny pracy

oczekujemy

  • Nie mniej niż 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Doświadczenia w pracy z programem ERP Optima (mile widziane)
  • Umiejętności praktycznego stosowania przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, również znajomość zasad naliczana wynagrodzeń
  • Dokładności i terminowości
  • Rzetelnego podejścia do wykonywanych obowiązków
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności realizacji zadań pod presją czasu
  • Umiejętności pracy zespołowej oraz wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Wsparcie ze strony przełożonego
  • Dodatkowe benefity - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, karta sportowa
  • Możliwość pracy zdalnej
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne