Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac (dział wewnętrzny)

F.B.I. TASBUD S.A.O firmie

  • Trylogii 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

F.B.I. TASBUD S.A.

Trylogii 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie pełnej dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy,

  • prowadzenie akt osobowych,

  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,

  • kontrola terminowości badań lekarskich i przygotowywanie skierowań na badania wstępne, okresowe oraz kontrolne,

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę,

  • rozliczanie zajęć wynagrodzeń oraz prowadzenie korespondencji w tym zakresie,

  • obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych,

  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych do ZUS, US oraz raportów GUS,

  • przygotowywanie umów cywilno-prawnych oraz rozliczanie wynagrodzeń zleceniobiorców.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy, ustaw okołokodeksowych i ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,

  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • praktyczna znajomość programu Płatnik,

  • praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy,

  • samodzielność, odpowiedzialność za wykonywaną pracę,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie budowlanej lub produkcyjnej,

  • znajomość programu Enova w zakresie kadrowo-płacowym.

To oferujemy

  • pracę w zespole zaangażowanych specjalistów, którzy pracują zespołowo

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy