Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

HRBC Group sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy grupą działającą w branży Human Resource od 2007 roku. Specjalizujemy się w obszarze rekrutacji w Polsce, rekrutacji międzynarodowej oraz zatrudnienia pracowników tymczasowych dla naszych Klientów.

Certyfikat Agencji nr: 16546

Aktualnie do naszego wewnętrznego Działu Kadr i Płac poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych oraz zasiłków
  • sporządzanie list płac i innych dokumentów płacowych
  • wystawianie deklaracji ZUS Z-3
  • eksport danych płacowych do systemów bankowych
  • administrowanie dokumentacją płacową, rozliczeniową i zajęć komorniczych oraz odpowiednia archiwizacja tych dokumentów
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz deklaracji PIT
  • konstruowanie składników płacowych w systemie kadrowym
  • terminowe zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS - program Płatnik
  • optymalizacja procesu rozwiązania umowy o pracę
  • przygotowywanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych pracowników w systemie ENOVA
  • prowadzenie akt osobowych pracowników zewnętrznych
  • obsługa pracowników - udzielanie informacji, odpowiedź na zapytania
  • doradztwo dla pracowników tymczasowych oraz Działu Rekrutacji i Sprzedaż
  • bieżąca współpraca z ZUS, PIP, US, UP

Oferujemy:

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na umowę i pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • pełne wdrożenie do realizacji zadań
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole, w którym chętnie dzielimy się wiedzą
  • wygodne biuro w Centrum i pyszną kawę

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac przy obsłudze większej ilości pracowników (powyżej 100 osób)
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • dokładność, zaangażowanie, inicjatywa w działaniu
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • zdolność analitycznego myślenia
  • mile widziana znajomość programu ENOVA

Jeśli jesteś zainteresowany pracą pełną zawodowych wyzwań – APLIKUJ DO NAS!

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją: Przyjmuję do wiadomości, że: 1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków. 2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. 3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami. 4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. 5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. 6. Podanie danych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne