Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Instytut Łączności-Państwowy Instytut BadawczyO firmie

  • Szachowa 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Instytut Łączności-Państwowy Instytut Badawczy

Szachowa 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników;

  • obsługa umów cywilno-prawnych;

  • sporządzanie list płac;

  • wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;

  • monitorowanie absencji i ewidencji czasu pracy;

  • sporządzanie i przesyłanie dokumentacji do ZUS, US, GUS;

  • nadzór nad terminowością badań lekarskich oraz BHP;

  • przygotowywanie danych na potrzeby raportów, analiz i symulacji kadrowo-płacowych oraz sprawozdań statystycznych.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki HR lub ekonomiczne);

  • minimum 6-letnie doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników w firmie zatrudniającej powyżej 200 osób;

  • praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych (min.: Płatnik);

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych;

  • biegłej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel;

  • obsługa i rozliczanie PPK;

  • analityczne myślenie;

  • umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność oraz nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego.

Mile widziane

  • znajomość systemu kadrowo-płacowego HRB Hogart;

  • znajomość systemu POLON;

  • doświadczenie w rozliczaniu projektów europejskich i badawczych;

  • doświadczenie pracy w instytutach badawczych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w przyjaznym zespole;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy to niezależna instytucja badawczo-rozwojowa w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych. Pracujemy nad rozwojem sieci telekomunikacyjnej państwa, normalizacją i standaryzacją systemów oraz urządzeń telekomunikacyjnych, tworzymy specjalistyczne oprogramowanie.

Przewiń do profilu firmy