Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Alshaya PolandO firmie

  • Łucka 2/4/6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Alshaya Poland

Łucka 2/4/6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym oraz sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych

  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy

  • prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy

  • rozliczanie czasu pracy

  • rozliczanie umów cywilno- prawnych

  • sporządzanie zestawień i raportów z zakresu HR na potrzeby zewnętrznych instytucji oraz na potrzeby wewnętrzne

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku

  • praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych

  • dokładność, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki, dobra organizacja pracy, terminowość, współpraca z zespołem

  • bardzo dobra znajomość Excela

Mile widziane

  • znajomość systemu Optima, Płatnik

  • dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość równoważnego systemu czasu pracy oraz znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • zniżkę do naszych marek

  • możliwość skorzystania z pakietu luxmed

  • dofinansowanie do karty multisport

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • atrakcyjną lokalizację biura

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my. Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów: Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC, Bath & Body Works.

Posiadamy sieć 4 rozpoznawalnych marek: Victoria’s Secret, Bath&Body Works, MAC i The Body Shop.

Przewiń do profilu firmy