Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp. k.

Aleja Armii Ludowej 26

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

  • Sporządzanie korespondencji, sprawozdań, raportów i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON, komornik),

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich,

  • Kalkulacja wynagrodzeń, sporządzanie list płac,

  • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych,

  • Bieżący kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego COMARCH ERP OPTIMA,

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana,

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i ZUS,

  • Dobra organizacja czasu, odpowiedzialność, skrupulatność, rzeczowość,

  • Dobra komunikacja interpersonalna i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze,

  • Praca w dobrej lokalizacji (blisko stacji Metra Politechnika),

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,

  • Szkolenia,

  • Owoce w biurze.

Spółka ATA Accounting Services to biuro księgowe z wieloletnim doświadczeniem.

Razem ze spółką doradztwa podatkowego ATA Tax i spółką audytorską ATA Audit tworzymy grupę ATA FINANCE.

Należymy do międzynarodowego stowarzyszenia PrimeGlobal. Obsługujemy głównie Klientów zagranicznych lub z kapitałem zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Forma zatrudnienia

  • Umowa o pracę na czas próbny 3 miesięcy,

  • Druga umowa o pracę na czas określony 24 miesiące,

  • Kolejna umowa o pracę na czas nieokreślony.

Możliwości

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Współpraca z doradcami podatkowymi oraz audytorami,

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • Możliwość praktycznego szkolenia języka obcego przy obsłudze Klientów.