Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

EXIM S AO firmie

  • Potocka 31A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EXIM S A

Potocka 31A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy;

  • sporządzanie i prowadzenie wszelkiej dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia;

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń i świadczeń, sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami,;przygotowywanie przelewów;

  • bieżące wsparcie Zarządu i pracowników w problematyce kadrowej, płacowej i ubezpieczeń społecznych;

  • sporządzanie i aktualizacja Regulaminów, Zarządzeń, Komunikatów;

  • budżetowanie kosztów osobowych;

  • obsługa PPK, ZFŚS, benefitów pracowniczych, delegacji;

  • organizacja rekrutacji;

  • koordynacja w zakresie RODO;

  • udział w kontrolach ZUS, PIP;

  • sporządzanie dokumentacji, raportów i deklaracji ZUS, GUS, PIT, PFRON oraz zestawień/raportów wewnętrznych w obszarze kadr i płac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadrowo-płacowym;

  • dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku dochodowego od osób fizycznych;

  • bardzo dobra znajomość programu Symfonia KiP, Płatnik;

  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań;

  • skrupulatność i terminowość;

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów.

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość długofalowej współpracy;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • szeroki pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • dobra lokalizacja biura