Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

SMYKO firmie

  • Domaniewska 48, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SMYK

Domaniewska 48

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo- płacowa pracowników firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i zgodnie z założonymi terminami

  • Administrowanie oraz kontrola systemów rejestrujących czas pracy pracowników biura i sklepów

  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów i zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby spółki

  • Sprawdzanie poprawności wyliczonych wynagrodzeń przez firmę zewnętrzną prowadzącą obsługę kadrowo-płacową firmy

  • Zwiększenie efektywności procesów kadrowo-płacowych poprzez poszukiwanie nowych rozwiązań

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu prawa pracy dla kadry kierowniczej

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Min. 4 lata doświadczenia w obszarze kadr i płac

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Łatwość w kontaktach interpersonalnych oraz pozytywne nastawnie na współpracę z klientem wewnętrznym

  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego i programu TETA będą dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • pilates, techniki relaksacji, fotele masujące

SMYK

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Przewiń do profilu firmy