Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

H+H Polska Sp. z o.o.

  • Kupiecka 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kupiecka 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej: akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, Rp-7;

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac dla pracowników etatowych jak i zleceniobiorców;

  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT4R, PIT8AR, sprawozdań GUS;

  • Nadzór nad terminowością badań i szkoleń BHP pracowników;

  • Wystawianie zaświadczeń i innych dokumentów dot. zatrudnienia i wynagrodzeń pracowników;

  • Ewidencja danych w programie kadrowo-płacowym TETA;

  • Koordynowanie procesu rejestracji czasu pracy;

  • Koordynowanie benefitów pracowniczych;

  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz kadrowo-płacowych;

  • Współpraca z Działem Księgowości i Controllingu pod kątem księgowania list płac, przygotowywania rezerw np. urlopowych;

  • Wsparcie biznesowe dla działów operacyjnych oraz pracowników we wszelkich kwestiach z obszaru kadr i płac.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-6 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, liczącej minimum 250 pracowników oraz pracującej w różnych systemach czasu pracy;

  • Gotowości do podjęcia pracy na czas określony (ok. 2 lata);

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel);

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;

  • Terminowość w realizacji powierzonych zadań;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Odpowiedzialne podejście do obowiązków;

  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość systemu TETA;

  • Praktyczna znajomość systemu Enova.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych. Sukces H+H Polska to wynik wspólnej pracy ponad 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach produkcyjnych. Jego miarą jest zaufanie klientów, dbałość o najwyższe standardy obsługi, bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska, a także jakość produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne. Więcej informacji o firmie znajdziesz na: http://www.HplusH.pl/ oraz https://www.facebook.com/hplushpl

Przewiń do profilu firmy