Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Castorama Dyrekcja Generalna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie sprawami pracowniczymi

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy

  • prowadzenie akt osobowych

  • sporządzanie umów o pracę, dokumentów rozwiązujących umowy o pracę

  • sporządzanie umów cywilnoprawnych

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy urlopy, zwolnienia lekarskie itp.

  • bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo - płacowym

  • weryfikacja list obecności

  • weryfikacja list płac po naliczeniu wynagrodzeń przez firmę zewnętrzną

  • sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

  • obsługa pracowników tymczasowych pod kątem rozliczeń z agencją pracy tymczasowej

  • przygotowywanie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów prawa pracy

  • dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, Exel)

  • umiejętności interpersonalne

  • samodzielność, sumienność, dobra organizacja pracy

  • doświadczenie w pracy na podobnym lub pokrewnym stanowisku

  • umiejętność pracy w zespole oraz w rozproszonej organizacji

  • gotowość do podróży służbowych

  • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • wspaniałą atmosferę pracy

  • pierwszą umowę o pracę na 12 miesięcy, bez okresu próbnego

  • gwarantowane premie roczne

  • szereg szkoleń i rozwój

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • platforma kafeteryjna

Castorama to największa w Polsce sieć sklepów typu Home Improvement (DIY). Od lat umożliwiamy milionom Polaków poprawę warunków mieszkaniowych.

Jesteśmy częścią Grupy Kingfisher, która posiada obecnie ponad 1300 sklepów, łącznie w 8 krajach.

Przewiń do profilu firmy