Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o.

Franciszka Klimczaka 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa,

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników

  • Sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy w ramach umowy o prace oraz umów cywilnoprawnych

  • Koordyancja i przygotowanie wszelkich niezbędnych danych do przygotowania list płac

  • Koordynacja przy naliczaniu wynagrodzeń przez zewnętrzną firmę

  • Wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym

  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS, deklaracji PFRON oraz sprowadzań GUS

  • Przekazywanie elektronicznych deklaracji podatkowych do US

  • Tworzenie raportów oraz zestawień kadrowo-płacowych,

  • Nadzorowanie badań lekarskich pracowników, szkoleń BHP,

  • Administrowanie Platformą HR,

  • Publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • Administracja benefitami pracowniczymi (m.in ubezpieczenie medyczne, karta sportowa.)

Podział czasu pracy
30%

Obsługa płacowa

50%

Obsługa kadrowa

10%

Admnistracja Benefitami

10%

Administracja Platformy

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy na czas określony 14 miesięcy

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze kadr i płac - warunek koniecznny

  • Co najmniej dobrej znajomości przepisów prawa pracy oraz znajomości przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętności praktycznego ich zastosowania

  • Komunikatywności

  • Samodzielności, rzetelności, terminowości

  • Umiejętności doskonałej organizacji pracy i ustalania priorytetów

  • Chęci rozwoju i nauki, proaktywnej postawy

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w tym szczególności MS Excel

  • Znajomości programu PŁATNIK

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min B2

  • Znajomość programu HRsys i/ lub Loga będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach UMOWY NA CZAS OKREŚLONY - 14 miesięcy

  • Wdrożenie do pracy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy

  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium

  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Codziennie świeże owoce w biurze i dostęp do czekolady Lindt

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowwany przez Pracodawcę

  • dofinansowanie do obiadów

Umowa na czas określony

  • Czas umowy 14 miesięcy