Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Wittchen S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców w rozproszonej strukturze w całej Polsce

  • przygotowywanie dokumentów do ZUS

  • rozliczanie czasu pracy podstawowego i równoważnego oraz ewidencjonowanie absencji pracowników w tym odczyty z kart RCP

  • sporządzanie niezbędnych raportów, m.in. dotyczących czasu pracy

  • nadzorowanie terminów przeprowadzenia szkoleń BHP i badań lekarskich

  • obsługa PPK

  • obsługa benefitów

  • współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac

  • umiejętność praktycznego stosowania przepisów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych i pdof

  • znajomość MS Office (szczególnie Excel), Płatnik,

  • wysokie zdolności organizacyjne

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość programu ENOVA będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w nowoczesnej centrali w Palmiry ul. Gdańska 60,05-152 Czosnów

  • pakiet medyczny

  • kartę sportowo-rekreacyjną Multisport

  • zniżki na firmowe produkty

  • odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

  • możliwość bezpłatnego dojazdu do pracy spod Metra Młociny (firmowy bus)

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie

  • dostęp do karty Multisport

Firma WITTCHEN już od trzydziestu lat słynie z najwyższej jakości produktów skórzanych, galanterii, obuwia, odzieży, a także bagażu. Jesteśmy firmą rodzinną notowaną na GPW. Posiadamy ponad 120 salonów sprzedaży detalicznej oraz prężnie działający e-commerce. W naszej centrali możesz znaleźć pracę w jednym z 11 działów. Nasze działania sprzedażowe obejmują Polskę i Europę.

Jesteśmy firmą z tradycjami, a mimo stałego rozwoju nasza misja pozostaje niezmienna. Brzmi ona: „twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi i dla ludzi”.

Tworzymy zespół zmotywowanych, zaangażowanych w pracę osób, którym nie brak energii do realizacji krótko- i długoterminowych planów.

Jeśli chcesz przyłączyć się do realizacji naszej misji, a także widzisz siebie w branży mody i dodatków, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Miejsce Pracy: Palmiry pod Warszawą, Centrala Firmy - 20 minut busem firmowym

z Metra Młociny