Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej;

  • Naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych;

  • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON;

  • Rozliczanie PPK;

  • Weryfikacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz ich aktualizacja;

  • Rozliczanie czasu pracy;

  • Bieżące doradztwo z zakresu prawa pracy;

  • Przygotowywanie zestawień i raportów.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej w firmie o rozproszonej strukturze, zatrudniającej co najmniej 1000 pracowników;

  • Biegła znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, PDOF, PPK;

  • Znajomość systemów i rozkładów czasu pracy;

  • Umiejętność rozliczania miesięcznych deklaracji ZUS i PFRON;

  • Znajomość Excel na poziomie co najmniej dobrym;

  • Umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym oraz instytucjami zewnętrznymi;

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, sumienność, skrupulatność, INICJATYWA;

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu kadrowo-płacowego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dużej, dynamicznie rozwijającej się sieci handlowej;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie);

  • Rabaty na zakupy w drogeriach natura.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • rabaty na zakupy w drogerii natura

  • karta sportowa

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy