Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

EBS Spółka Akcyjna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie listy płac

  • Prowadzenie akt osobowych, rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich

  • Przygotowanie umów o pracę oraz umów cywilno- prawnych

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

  • Tworzenie raportów kadrowo – płacowych oraz zestawień, analiz na potrzeby firmy

  • Organizacja i koordynacja procesu zatrudniania i legalizacji pobytu oraz pracy cudzoziemców – przygotowywanie dokumentów, kontakt z instytucjami państwowymi, monitorowanie postępowań administracyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z samodzielną obsługą w zakresie kadr i płac

  • Doświadczenie w firmie zatrudniającej powyżej 100 pracowników

  • Ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Doświadczenie w pracy z systemami kadrowo- płacowymi

  • Mile widziana znajomość systemu Sage Kadry i Płace

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, programu Płatnik

  • Znajomość zasad zatrudniania cudzoziemców mile widziana

  • Praktyczna wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania czasu pracy

  • Samodzielność, odpowiedzialność

  • Doskonała organizacja pracy

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się organizacji

  • Pracę w zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Firma EBS S.A. posiadająca sieć profesjonalnych pralni zlokalizowanych

w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji - CV poprzez przycisk Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami