Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

RESPECT ENERGY S.A.

  • Ludwika Rydygiera 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowo – płacowa Spółek Grupy;

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych;

  • prowadzenie akt osobowych pracowników Spółek Grupy;

  • przygotowanie umów o pracę;

  • przygotowanie dokumentów związanych z zakończeniem umów: wypowiedzenia, świadectwa pracy, wyrejestrowanie z ZUS;

  • weryfikacja i rozliczanie absencji pracowników ( zwolnienia lekarskie, urlopy);

  • naliczanie zasiłków i świadczeń ZUS;

  • sporządzanie deklaracji oraz korekt ZUS i PIT oraz PPK;

  • przygotowywanie raportów wewnętrznych oraz sprawozdań GUS;

  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach i przebiegu zatrudnienia;

  • naliczanie zasiłków macierzyńskich z ubezpieczeń społecznych za urlop ojcowski i macierzyński;

  • współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi;

  • ustalenie wysokości potrąceń komorniczych, prowadzenie ewidencji potrąceń oraz prowadzenie korespondencji z urzędami Komorników Sądowych;

  • nadzorowanie obiegu dokumentów kadrowych w firmie i ich archiwizacja;

  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych;

  • wykształcenie wyższe;

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • znajomość programu kadrowo-płacowego Comarch Optima oraz Płatnika;

  • dobra znajomości pakietu MS Office (przede wszystkim Excel);

  • predyspozycje osobowościowe (m.in.: odpowiedzialność, systematyczność, dokładność, terminowość oraz rzetelności przy wykonywaniu zadań, uczciwość, dyskrecja zawodowa);

  • dyspozycyjność w godzinach 8.00 – 16.00 (praca stacjonarna);

  • możliwość podjęcia zatrudnienie w sierpniu 2021 roku;

  • dobra znajomość języka angielskiego – mile widziana.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów,

  • Prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym),

  • Umowę o pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • napoje

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy